• 698 658 759
 • super.optyk@wp.pl
 • 10-18 (od Pn do Pt)
 • 28

  lis

  2017

Okulary Ray Ban

Ray Ban to marka, której nie trzeba przedstawiać. Ten gigant w świecie okulistyki zrewolucjonizował rynek, stając się prawdziwą i niepodważalną ikoną w świecie mody.

Brand ten silnie kojarzony jest z wieloma gwiazdami, artystami, a także blogerami modowymi, dla których okulary Ray Ban to podstawa wielu codziennych i biznesowych stylizacji. Ta niezwykła marka stała się symbolem współczesnej klasyki i wyznaczyła kompletnie innowacyjny trend, który pokazuje, że okulary nie muszą być nudnym akcesorium ułatwiającym funkcjonowanie osobom z wadami wzroku. Dla marki Ray Ban okulary to eleganckie uzupełnienie nas samych - a dzięki ich unikalnym formom i kolorom możemy wyrazić siebie, przy okazji wspierając swoje oczy w codziennym funkcjonowaniu.

Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban - histora sukcesu

Wielki sukces marki Ray Ban rozpoczął się w latach 30. XX wieku, kiedy to firma Bausch&Lomb dostała zlecenie na wyprodukowanie niezwykle nowoczesnych okularów, które miałyby chronić amerykańskich pilotów przed oślepieniem promieniami słonecznymi. Stworzone okulary okazały się strzałem w dziesiątkę, idealnie sprawdzając się w swojej roli, a ich model nazwany został Anti Glare. Nazwa niestety okazała się zbyt ogólna i w rok zmieniono ją na znane dziś Ray Bany. Pierwszy model tych ponadczasowych okularów to znane i uwielbiane do dziś Aviatory, wciąż uważane za najbardziej modne i uniwersalne na rynku.

okulary ray ban

Okulary Ray Ban - Aviator czy Wayfarer

Marka Ray Ban bardzo silnie celebruje swoje tradycje i do dnia dzisiejszego w asortymencie przedstawia swoje dwa najstarsze, ale i najpopularniejsze modele - Aviator oraz Wayfarer. Oprócz tych dwóch rodzajów, oprawki Ray Ban występują jeszcze w kilku nowocześniejszych odsłonach, które również przyciągają coraz szersze grono miłośników marki. W ofercie naszego sklepu znajduje się najszerszy wybór tych ponadczasowych okularów. Pytanie brzmi jednak, czy warto wybrać okulary Ray Ban tylko dla designu?

Nasza firma dba przede wszystkim o zdrowie swoich klientów i jest to główny powód, dla którego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty okularów firmy Ray Ban. Oprócz swoich niezaprzeczalnych walorów estetycznych, ta niezwykła ikona mody oferuje najwyższą jakość wykonania oprawek, dzięki czemu służyć będą swoim właścicielom przez długie lata. Okulary Ray Ban dostępne są w różnych wersjach, w zależności od materiału z jakiego są wykonane - do wyboru jest plastik oraz metal. Dzięki temu każdy klient będzie w stanie znaleźć model okularów, który idealnie przypadnie do jego gustu, a także pozwoli mu wyrazić siebie w jak najbardziej klasyczny sposób!

 • Telefon:
  698 658 759

 • ul. Wysłouchów 6A/9
  30-611 Kraków

 • E-mail:
  super.optyk@wp.pl

logo-footer

© Copyright salonsuperoptyk.pl. All Rights Reserved.