• 698 658 759
 • super.optyk@wp.pl
 • 10-18 (od Pn do Pt)
 • 29

  lis

  2017

Okulary progresywne

Proces starzenia się człowieka idzie w parze z różnorodnymi zmianami w organizmie. Jedną z najszybciej zauważalnych zmian jest stopniowe i zupełnie naturalne pogorszenie się wzroku - zaczynamy widzieć coraz gorzej z różnych odległości, czytanie staje się coraz większym wysiłkiem, a jazda samochodem zmusza do mrużenia oczu przez całą drogę.

Zwykłe okulary korekcyjne z soczewkami jednoogniskowymi niestety przestają w tej sytuacji wystarczać, ponieważ działają one głównie na jednej, konkretnej płaszczyźnie dystansowej - pomagają widzieć z bliska lub z daleka. Rewolucją na rynku stała się więc soczewka, którą odnaleźć można w niezawodnych, coraz bardziej popularnych okularach progresywnych.

Okulary progresywne - co to jest ?

Ten typ okularów powoli podbija świat optyki, stanowiąc niezwykle atrakcyjne wyjście dla prezbiopów - zazwyczaj osób po czterdziestym roku życia, których wzrok znacznie się pogarsza. Podczas procesów starzenia, elastyczność ludzkiej soczewki się pogarsza i w efekcie powstaje trudność z dostosowywaniem się do szybkich zmian odległości i kątów widzenia.

okulary progresywne

Coraz więcej osób, których wada wzroku rozwija się w związku z wiekiem, decyduje się na zakup okularów progresywnych. Dzieje się tak, ponieważ zwykłe okulary korekcyjne z soczewką jednoogniskową operują na wyraźnie odgraniczonych sferach widzenia, co oznacza konieczność posiadania osobnych okularów do czytania oraz osobnych do codziennego funkcjonowania podczas patrzenia w dal. Olbrzymim atutem okularów progresywnych jest brak konieczności zmieniania soczewek w zależności od dystansu, a także brak efektu zniekształcenia oka spowodowanego wyraźnie podzieloną powierzchnią soczewki.

Okulary progresywne - opinie 

Niezwykły komfort użytkowania okularów progresywnych przyciąga coraz szersze grono potrzebujących pomocy klientów. Opinii w których klienci wyrażają swoje zadowolenie z komfortu jakie dają im okulary progresywnem, jest co raz więcej. W naszym sklepie znajduje się szereg najlepszych jakościowo okularów z soczewką progresywną, które zadbają o wzrok osób po czterdziestym roku życia, stanowiąc niezaprzeczalną gwarancję wygody użytkowania, niezależnie od sytuacji w jakiej znajdzie się klient. Dzięki bogatemu asortymentowi sklepu, prezbiopia przestanie być uciążliwym problemem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii soczewek, każdy klient znajdzie idealnie dopasowane do jego potrzeb okulary progresywne, które zachwycą nie tylko swoją funkcjonalnością, ale i wachlarzem kolorów, kształtów oraz nowoczesnym designem.

 • Telefon:
  698 658 759

 • ul. Wysłouchów 6A/9
  30-611 Kraków

 • E-mail:
  super.optyk@wp.pl

logo-footer

© Copyright salonsuperoptyk.pl. All Rights Reserved.