• 698 658 759
 • super.optyk@wp.pl
 • 10-18 (od Pn do Pt)
 • 28

  lis

  2017

Okulary korekcyjne

XXI wiek stoi pod znakiem kompletnej rewolucji technologicznej - zasypywani jesteśmy nowościami z zakresu komputerów, telefonów, tabletów oraz innych cudów elektroniki, które na chwilę obecną bardzo ciężko jest zliczyć. Co istotne, technologia przestała być obecna tylko w naszym życiu prywatnym, ale bardzo silnie powiązana jest z naszą karierą zawodową oraz edukacyjną. Wiele osób pracuje na komputerach, obsługuje maszyny z wyświetlaczami LED oraz działa na tabletach i iPadach.

 Co więcej, po powrocie z pracy nasze oczy są dalej pod wpływem różnorodnych urządzeń elektrycznych, chociażby takich jak telewizor. Wszystkie te czynniki bardzo niekorzystnie wpływają na nasz wzrok i finalnie doprowadzają do powstawania rozmaitych wad.

Jak dobrać okulary korekcyjne?

Najlepszą, znaną już od XX wieku naszej ery, opcją dla walki oraz powstrzymywania rozwoju wady wzroku są okulary korekcyjne. Zostały one stworzone z myślą o osobach, które posiadają takiego rodzaju wadę od urodzenia lub nabyły ją w wiekiem. Dzięki swoim właściwościom umożliwiają one normalnie funkcjonowanie takich osób, ułatwiając im wykonywanie codziennych czynności. Kiedyś noszenie okularów korekcyjnych uważane było za przykry obowiązek oraz w większości przypadków kojarzone było z akcesorium, które szpeciło i odejmowało uroku. Dzisiaj jednak czasy się zmieniły i okulary zaczęły być uważane za jeden z najpopularniejszych, wszechobecnych trendów mody. Jednak pojawia się pytanie jak dobrać okulary korekcyjne, również pod względem wizualnym. Otóż wybór tego typu oprawek należy na pewno skonsultować z okulistą. Specjalista biorąc pod uwagę nasz rozstaw oczu, oraz kształt nosa i twarzy ocenią czy powinniśmy wybrać oprawki palstikowe, czy może metalowe. Istotny jest również kształt oraz ich wielkość.

okulary korekcyjne - jak dobrać

Modne okulary korekcyjne

W naszym sklepie znajduje się najszerszy wybór dostępnych na rynku okularów korekcyjnych, które zadbają o zdrowy wzrok oraz dodadzą uroku każdemu klientowi. W asortymencie znajduje się szeroka gama najbardziej renomowanych marek, które proponują zarówno klasyczne, jak i niezwyklemodne okulary korekcyjne. Każdy klient odnajdzie tu niezwykle stylowe, dopasowane do wielu kształtów twarzy, wielobarwne oprawki i najlepsze jakościowo szkła, dzięki którym wada wzroku przestanie być mankamentem. Dzięki ofercie naszego sklepu, każdy miłośnik okularów będzie w stanie wyrazić siebie poprzez niezwykle gustowne okulary korekcyjne i zadbać o swój wzrok, posiadając jednocześnie gwarancję długoletniej trwałości oprawek.

 • Telefon:
  698 658 759

 • ul. Wysłouchów 6A/9
  30-611 Kraków

 • E-mail:
  super.optyk@wp.pl

logo-footer

© Copyright salonsuperoptyk.pl. All Rights Reserved.