• 698 658 759
 • super.optyk@wp.pl
 • 10-18 (od Pn do Pt)
 • 4

  lip

  2017

Nasza oferta

Jesteśmy czołówką wśród optyków. Gwarantujemy najwyższe standardy w wykonaniu naszych usług.  Państwa oczy będą pod doskonałą opieką. 

Naszą cechą charakterystyczną wyróżniającą nas spośród konkurencji jest połączenie doskonałej jakości produktów, wraz z oryginalnością i unikatowością. W swojej kolekcji mamy ogromny wybór także dla najmłodszych. Nasze nowoczesne wyposażenie używane przez doświadczonych specjalistów zapewnia dobrą realizację zamówienia. Stwarzamy niepowtarzalną atmosferę, która pozwala naszym klientom czuć się wygodnie.  

Nasza oferta nie ogranicza się tylko do sprzedawania okularów i oprawek do nich. Istnieje możliwość skorzystania z badania naszego wzroku, na podstawie którego  wyników możemy dopasować odpowiednie szkiełka. Profesjonalna jakość naszych wyrobów idzie w parze z korzystnymi i odpowiadającymi na każdą kieszeń cenami.  Dzieci są dla nas szczególnymi klientami. Specjalnie dla nich zaprojektowaliśmy super wytrzymałe soczewki, do których mogą dobrać oprawki w różnych kolorach.  

Każdy z nas jest indywidualnością, różnimy się od siebie mniej lub bardziej. Mamy inne wymagania wobec szkiełek do okularów. Wzięliśmy to pod uwagę, dlatego istnieje możliwość dobrania takich szkiełek, które mają na celu polepszenie naszego wzroku przykładowo z możliwością ochrony naszych oczów od działania promieniowania ultrafioletowego oraz światła emitowanego przez różnego rodzaju monitory. Mamy prawo mieć dylematy nad wyborem. W podjęciu odpowiedniej decyzji pomoże Państwu nasz optyk, który przeanalizuje Państwa potrzeby i pomoże wybrać pasujący model szkiełek.  

Zachęcamy Państwa do przyjrzenia się naszej bogatej ofercie oraz skorzystania z naszych usług. 

 

 • Telefon:
  698 658 759

 • ul. Wysłouchów 6A/9
  30-611 Kraków

 • E-mail:
  super.optyk@wp.pl

logo-footer

© Copyright salonsuperoptyk.pl. All Rights Reserved.